Adviseren en profileren in eventmanagement
In oktober 2010 geeft NIKS & Partners inmiddels voor de vijfde keer de vierdaagse training ‘Adviseren en profileren in eventmanagement©’. Een training die ingaat op de kerncompetenties in eventmanagement met bijzondere aandacht voor de persoonlijke ontwikkeling van de Event Manager.
“We merken dat deze specifieke training goed aansluit bij de Event Managers die een stapje verder willen in het professionaliseren,” aldus Ina Niks. “Naast de behoefte aan vakinhoudelijke kennis is er ook een duidelijke behoefte aan persoonlijke ontwikkeling, uiteraard toegespitst op de eventbranche. Deze training sluit daar naadloos bij aan. Omdat we de groepen klein houden is er veel aandacht voor alle deelnemers en kunnen eigen cases worden ingebracht.”
Doelgroep De training is bedoeld voor professionals die zich bezighouden met de organisatie van evemenenten en die nu ook graag hun invloed leren vergroten.
Inhoud De eerste dag brengt de missie en visie in kaart van de afdeling met een doorvertaling hiervan naar competenties en gedrag. Op de tweede en derde dag staan zaken als communicatie, het stellen van de juiste vragen en het aangeven van grenzen centraal. De vierde dag staat in het teken van ‘managen van verwachtingen’ en dit natuurlijk in de breedste zin van het woord.
Trainingsdata De trainingsdata voor het najaar zijn: 18 oktober, 4&5 november (inclusief overnachting) en 29 november.
Interesse? Kijk voor inschrijven en/of meer informatie op www.niksenpartners.nl of bel 0343 - 44 27 84 |